nabídka : last moment : dokumenty ke stažení : katalog

Lokality

»Lido Adriano
»Lido di Spina
»Lido Nazioni
»Rimini
»Bibione
»Sivota
»Sarti
»Pag
»Vodice
»Gradac
»Makarská Riviéra
»Primorsko
»Zalakaros
»Bükfürdö
»Podhájská
»Dudince
»Vysoké Tatry
»Různé lokality

 

Kontakty

Pobočka Šumperk
autorizovaný prodejce
JESENIATOUR s.r.o
virtuální agentura
787 01 Šumperk
IČ: 25857347
 
virtuálně 
Důvod: covid-19
 
Provozní doba:

PO dohodou
ÚT dohodou
ST dohodou
ČT dohodou
PÁ dohodou
 

Telefon:
pouze email

E-mail:
jeseniatour@post.cz

Prověřená společnost:
Prověřená společnost

 

Partneři

 

unno

CHORVATSKO - GRADAC

Gradac leží v jižní části Makarské riviéry přímo na úpatí pohoří Rilič. Gradac patří pro svou dlouhou pláž Gornja Vala s bílými oblázky a průzračnou vodou k nejkrásnějším letoviskům této oblasti. Promenáda lemovaná řadou palem nabízí celou řadu obchůdků, tradičních pizzerií a barů s příjemným posezením. V letovisku naleznou návštěvníci také kavárny, restaurace a plážovou diskotéku. Překrásný výhled na protější poloostrov Pelješac a ostrov Hvar, spolu s velmi příznivými klimatickými podmínkami a výhodnou polohou k návštěvě fakultativních výletů.

 

Vila DAMIR**+

Moderní vila, která se nachází 150m od oblázkové pláže a cca 400m od centra letoviska. Ubytování je zajištěno ve studiích pro 2-3 osoby třetí lůžko formou přistýlky) a apartmánech pro 4 osoby (dvoulůžková ložnice a obývací kuchyně s rozkládacím gaučem pro 2 os.), vybavená kuchyňka, vlastní soc. zařízení (sprcha + WC) a balkónem s výhledem na moře (přímým nebo bočním). Některá studia mají k dispozici klimatizaci za příplatek cca €5/den.

Vila DAMIR

Vila JOSKO**+

Moderní vila, která se nachází cca 150m od oblázkové pláže a cca 300m od centra letoviska. Ubytování je zajištěno ve studiích pro 2-4 osoby (3. a 4. lůžko může být přistýlka) a apartmánech (se dvěmi ložnicemi po dvou lůžkách a rozkládacím gaučem v obývací kuchyni) pro 4-6 osob. Každé studio a apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením (sprcha + WC) a balkonem nebo terasou (téměř všechna studia i apt. mají výhled na moře). Klientům k dispozici posezení pod pergolou.

Vila JOSKO

Vila TEO**+

Nachází se cca 150m od oblázkové pláže a cca 200m od centra letoviska. Ubytování je zajištěno ve 2-4 lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmánech se dvěmi ložnicemi s možností přistýlky. Každé studio a apartmán je vybaven kuchyňským koutem s vlastním soc. zařízením sprcha + WC) a balkonem nebo terasou (téměř všechna studia i apt. mají výhled na moře) a TV. Vzdálenost k penzionu, kde se mohou klienti stravovat je cca 250m. Před vilou je posezení s grilem stíněné stromy. Některá studia mají možnost využití Wi-Fi za poplatek €5/týden a klimatizaci za poplatek €5/den.

Vila TEO

Vila JURE**+

Moderní budova se nachází cca 200 m od pláže nabízí 2-3 lůžkové pokoje ( s možností jedné přistýlky) vybavené vlastním soc. zařízením, lednicí a balkonem (některé mají výhled na moře) a jedno dvoulůžkové studio (s možností až 2 přistýlek) s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a terasou. Polopenze je podávána v penzionu Velimir vzdáleném cca 150m. Všichni klienti mohou bezplatně využívat zahradního domku s posezením až pro 20 osob a kuchyni (lednice, mrazák, vařič, trouba, zahradní gril).

Vila JURE

Penzion VELIMIR**

Menší penzion cca 200m od pláže nabízí ubytování ve 2-3 lůžkových jednoduše vybavených pokojích (s možností 1 přistýlky, k dispozici jsou tedy pokoje i pro 4 osoby), s vlastním soc. zařízením a balkonem (některé s výhledem na moře). Polopenze je podávána v jídelně penzionu, která je klimatizována.

Penzion VELIMIR

Vila TINA**+

Moderní vila cca 250 m od pláže a 300 m od centra nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích (s možností 1 přistýlky) a apartmány pro 4 osoby s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou, TV a balkonem s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek €5/týden, Wi-Fi zdarma.

Stravování - vlastní nebo polopenze formou jednotného menu - česká a chorvatská kuchyně.

Cena za osobu vlastní doprava- 7 nocí: na vyžádání 2020

 

 
Cena zahrnuje:
7x ubytování (popř. s polopenzí),

Nepovinné příplatky:

Ubytování ve studiu s vlastní kuchyňkou 1000 Kč/ os./pobyt, jednolůžkový pokoj + 400 Kč/ noc, garance přímého výhledu na moře + 500 Kč / TEO.

Slevy:
Dítě do 12 let ubytované na 3-4 lůžku ve studiu/pokoji a 4.-6. lůžku v APT (přistýlky) platí jednotnou cenu bez stravy 1990 Kč (7nocí), s polopenzí 3290 Kč (7nocí).

Nabídka :: Last moment :: Všeobecné podmínky :: Katalog © Zdenka Kubová JESENIATOUR - cestovní kancelář 2022, stránky vytvořil Pavel Hrabal